موقعیت شما:
صفحه اصلی » مقاله » اصول تولید محتوا

تبلیغات ویژه

اصول تولید محتوا

دائما محتوا های خوب بنویسید

تنها و مهمترین قسمت یک وبلاگ چیست؟ محتوای آن! محتوای منسجم و با کیفیت بالا در طول زمان طولانی بسیار کمک می کند که مردم وبلاگ شما را کشف کنند، به دیگران معرفی کنند و تضمین می کند که رنک بالایی در صفحه ی گوگل داشته باشد.

تولید محتوا در وبلاگ نویسی

آیا تا به حال پیش آمده که دکمه ی انتشار را در مهمترین وبلاگی که می شناسید فشار دهید، و انتظار داشته باشید که در فضای مجازی مثل بمب صدا کند یا اینکه ببینید در عرض فقط چند دقیقه چه ترافیکی در صفحه ی فیس بوکتان ایجاد می شود؟ اینترنت میلیارد ها کاربر دارد، اما تعداد کمی از آن ها دنبال کننده شما در فیس بوک یا توییتر هستند. برای اینکه محتوای موفق و مخاطبان بیشتری داشته باشد، باید آن را ارتقا دهید.

در جامعه وبلاگ نویسی جمله ای وجود دارد: محتوا پادشاه است! در این چند سالی که وبلاگ دارم، شاهد بسیاری از اتفاقات بوده ام. گوگل پنگوئن ها و پاندا ها را معرفی کرده است. یاهو از یک منبع معتبر جستجو آنلاین به یک دارایی آنلاین ارزان قیمت سقوط کرده است. فیس بوک رشد چند میلیاردی کرده است، اما تقاضا برای محتوای با کیفیت هیچ وقت متوقف نشده است. در حالی که وبلاگ ها برای کسب موفقیت در اینترنت از مقالاتی با ۵۰۰ کلمه بسیار قوی استفاده می کردند. تنظیمات آنلاین به سمت دیگری حرکت کردند که به بیش از ۱۰۰۰ کلمه رسیدند. اگر می خواهید موفق باشید، محتوای منسجم و با کیفیت را در نظر بگیرید؛ محتوا از همه چیز مهمتر است.

در وبلاگ محتوای خود را ارتقا دهید تا بازدید کننده ها بیشتر شوند

ارتقای محتوای آنلاین نیازمند تلفیق شبکه های اجتماعی، بازاریابی از طریق ایمیل، جستوجوگر ها و توسعه است. بعضی از وبلاگ نویسان این عقیده را دارند که به جای زمان گذاشتن برای تولید محتوا روی کیفیت و ارتقا آن کار کنید. اگر محتوای خود را در زمانی که سزاوار آن هستید ارائه دهید، به این معناست که باید زمان زیادی برای ارتقا و توسعه آن بگذارید.
یک لیست ایمیل از مشترکان اختصاصی تهیه کنید

در یک چشم به هم زدن، فیسبوک می تواند صفحه شما را خاموش کند و اجازه ندهد مشترکین شما مطالب را ببینند. ممکن است صبح بیدار شوید و ببینید توییتر و پینترست شما از بین رفته اند و تنها راه بازیابی آن ها، پرداخت برای تبلیغات است. بسیاری از وبلاگ نویسان این را تجربه کرده اند، اما شما یک محافظ قدرتمند در برابر ترافیک موتور های جستجوگر و شبکه های اجتماعی دارید. لیست ایمیل شما قدرتمند ترین ابزاریست که به وسیله آن می توانید با مخاطبانتان در ارتباط باشید. در حالی که الگوریتم گوگل و فیسبوک تغییر کرده است، به نظر نمی آید ایمیل به زودی به جایی برود. در گفتگویی که با یک وبلاگ نویس معروف داشتم، متوجه شدم که بزرگترین اشتباه یک وبلاگ نویس این است که در همان روز های اول لیست ایمیل تهیه نکند. اگر تا الان لیست ایمیل تهیه نکرده اید، وقتش رسیده که این کار را انجام دهید.

لیست ایمیل در وبلاگ
پول سازی از طریق وبلاگ

حالا که تولید محتوا کرده اید، ارتقایشان داده اید و لیستی برای افزایش فالوور ها درست کرده اید، زمان پول در آوردن است. نمی توانید زندگی بدون در آمد داشته باشید. استراتژی های زیادی برای کسب در آمد آنلاین وجود دارد. که به سه متد اصلی تقسیم می شوند:
نمایش و کلیک بر روی تبلیغات

مهمترین رکن تبلیغات آنلاین کلیک کردن بر روی تبلیغات است. شبکه هایی مثل گوگل ادسنس، مدیا نت و دیگر شبکه ها، این سبک از تبلیغات را روی وبسایت ها آورده اند. مسئله اصلی به عنوان صاحب سایت شما هستید، که قرار است از هر کلیکی که روی تبلیغات سایت شما می شود، پول بدست بیاورید. فقط کافیست در شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید، تعدادی کد وارد کنید و تبلیغات زنده را ببینید.

از طرف دیگر تبلیغات سایت ها بسیار زننده هستند. بیشتر کاربران آن ها را رد یا بلاک می کنند. اگرچه که بسیاری از مشاغل و وبلاگ نویسان در آمد بالایی از این تبلیغات دارند، و می تواند شروع خوبی برای یک وبلاگ باشد.
تبلیغات وابسته

قدم بعدی تبلیغات وابسته است. در این نوع تبلیغات، وبلاگ نویسان در مورد یک سایت یا یک محصول خاص مطلب می نویسند و مقداری از در آمدی که از طریق کلیک کردن کاربران بدست می آید را از آن خود می کنند. این اغلب بهترین راه کسب در آمد از تبلیغات کلیک است، اما نیازمند کاربرانی است که به شما و وبلاگ شما اعتماد داشته باشند که آن محصول پیشنهادی را خریداری کنند یا خیر. من مبلغ زیادی از این نوع تبلیغات کسب کردم. اگر کاربران وفاداری به وبلاگ خود داشته باشید، این یک راه خوب برای کسب در آمد است.
محصول و خدمات خودتان

می توانید محصول خود را تولید و آن را در سایتتان به فروش بگذارید؛ چون در این روش برای کسب در آمد به دیگران متکی نیستید، و یک هدف نهایی در درآمد آنلاین به حساب می آید. البته موفقیت در این بازار آنلاین به این معنیست که ترافیک در سایت داشته باشید، کاربران مورد اعتمادی داشته باشید که مشتری شما شوند و محصولی که مشتری برای خرید آن ترغیب شود.

تبدیل وبلاگ به کسب و کار
امتحان کنید، بهینه سازی کنید و تسلیم نشوید

یکی از ویژگی های وبلاگ نویسان موفق، ماندگاریست. در طول زمان از آن استفاده کنید، امتحان کنید که کدام عمل درست است و اینکه سایت خود را برای کسب درآمد بیشتر بهینه سازی کنید. چون داشتن تجربه خوب یک کاربر، یکی از راه های موفقیت در وبلاگ نویسی است.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده mahdi :

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید