موقعیت شما:
صفحه اصلی » اپلیکیشن » اضافه شدن دسته بندی های جدید در گوگل پلی

تبلیغات ویژه

اضافه شدن دسته بندی های جدید در گوگل پلی

اضافه شدن دسته بندی های جدید در گوگل پلی

در نسخه ی بعدی گوگل پلی که به تازگی منتشر خواهد شد، دسته بندی های جدیدی ایجاد شده که عمل جست و جو را برای کاربران راحت تر کرده است.

در ادامه با سایبری دیزاین همراه باشید.

 

از آن جایی که تعداد نرم افزار های موجود در پلی استور زیاد است، گوگل دسته بندی های جدیدی برای نرم افزار های موجود در گوگل پلی ایجاد کرده تا هم جست و جو را آسان و بهتر کند و هم با دیده شدن نرم افزار های بیشتر، سازندگان نرم افزار را بهتر معرفی کند. علاوه بر دسته بندی های قبلی، تعدادی عنوان جدید هم به این لیست اضافه شده است که به آن ها اشاره خواهیم کرد.

Art & Design

Auto & Vehicle

Beauty

Events

Dating

Food & Drinks

House & Home

Parenting

همچنین اسم برخی دسته ها هم تغییر یافته است. مثلا دسته ی Media & Video به Video Players & Editors تغییر یافته است.

تغییرات ایجاد شده تا دو ماه آینده اعمال خواهند شد. اگر شما سازنده نرم افزار هستید و یکی از این دسته های جدید را برای نرم افزار خود انتخاب کردیه اید، در دسته بندی های مشابه و کلی تر قرار خواهد گرفت. مثلا اگر نرم افزاری در حوزه ی Auto & Vehicle یا Food & Drink ساخته اید، این نرم افزار در دسته ی Lifestyle قرار خواهد گرفت تا دسته بندی های جدید اعمال شود.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید