موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » اپل مدرسه برنامه نویسی تاسیس کرد

تبلیغات ویژه

اپل مدرسه برنامه نویسی تاسیس کرد

شرکت اپل از ۶۰۰ برنامه‌نویس مشتاق دعوت کرد تا در مرکز مطالعات و توسعه iOS که در ناپل ایتالیا افتتاح کرده شرکت کنند

به گزارش ایتنا از ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، شرکت اپل این مرکز را در ماه ژانویه و پس از یک معامله مالیاتی با دولت ایتالیا راه‌اندازی کرد.

شرکت اپل و دانشگاه ناپل فدریکو دوم نشان داده‌اند که این مرکز توسعه نرم‌افزار به چه شکل خواهد بود و چه برنامه درسی تخصصی برای توسعه دهندگان نرم‌افزار در این مرکز ارائه خواهد شد.

این کلاس‌ها طی یک دوره ۹ ماهه برگزار شده و توسط دانشگاه ناپل فردریکو دوم و شرکت اپل مدیریت و پشتیبانی خواهد شد.

شرکت اپل اعلام کرد که این کلاس‌ها در ماه اکتبر آغاز خواهد شد.

در طول ترم اول مهارت‌های دانش آموزان در زمینه توسعه نرم افزار iOS ارتقا یافته و در طول ترم دوم به آنها نحوه ایجاد و راه‌اندازی و طراحی نرم افزار آموزش داده خواهد شد. آنها برای طراحی نرم‌افزارها با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا در نهایت و در نتیجه یک تلاش مشترک، نرم‌افزاری را توسعه دهند که بتوان آن را App Store قرار داد.

دانش آموزان ایتالیا و سایر نقاط اروپا می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و متقاضیان علاوه بر یک آزمایش آنلاین و مصاحبه، باید فرم درخواست و ثبت نام را تکمیل کنند.

این برنامه در یک مرکز اختصاصی در یک محوطه جدید در San Giovanni Teduccio در حومه ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد. این مرکز مجهز به آزمایشگاه‌هایی با فناوری پیشرفته بوده که دارای جدیدترین و به روزترین سخت‌افزار و نرم‌افزارهای دنیا است.

شرکت اپل قصد دارد تا مراکز دیگری را برای توسعه برنامه‌های کاربردی در کشورهای دیگر، از جمله برزیل، هند و اندونزی راه اندازی کند.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید