موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » اکنون مسنجر اندرویدی فیس بوک هم از چند حساب کاربری پشتیبانی می کند

تبلیغات ویژه

اکنون مسنجر اندرویدی فیس بوک هم از چند حساب کاربری پشتیبانی می کند

مدتی قبل با خبر شدیم که فیس بوک قصد دارد پشتیبانی از چند حساب کاربری را به زودی به مسنجر فیس بوک اضافه کند و طراحی مسنجر اندرویدی را تا حدودی تغییر دهد. اکنون این خبر خوشحال کننده به واقعیت تبدیل شده و کاربران قادرند در مسنجر خود به چند حساب کاربری دسترسی داشته باشند.
بر اساس اطلاعیه ای که فیس بوک اخیراً در صفحه رسمی مسنجر خود ارایه کرده، پشتیبانی از چند حساب کاربری به اپلیکیشن اندرویدی این سرویس راه پیدا کرده است. متاسفانه به نظر می رسد که این قابلیت تنها برای نسخه اندرویدی عرضه شده و هنوز شاهد اضافه شدن این قابلیت به پلتفرم iOS نیستیم.

 
به گفته فیس بوک:

مسنجر همچنان در میان حساب های کاربری مختلف، محرمانه باقی می ماند. بنابراین کاربران می توانند گوشی خود را بدون نگرانی از اینکه احتمال دارد فرد دیگری پیام هایشان را بخواند، به دست سایرین بسپارند. جذابیت این قابلیت جدید در این است که پیام های شما کاملاً محرمانه باقی می ماند و هر فرد دیگری که به گوشی شما دسترسی پیدا کند، فقط می تواند تعداد نوتیفیکیشن ها را ببیند و هرگز به محتوای آنها دسترسی نخواهد داشت.

 

اولین باری که یک کاربر قصد داشته باشد بین حساب های کاربری مختلف خود منتقل شود، به یک پسورد نیاز دارد اما بعد از آن کاربر می تواند انتخاب کند که دستگاه در دفعات بعدی نیز به درخواست وارد کردن پسورد ادامه بدهد و یا هرگز تقاضای پسورد نکند. این قابلیت برای افرادی که چندین حساب کاربری فیس بوکی را برای شغل و تجارت خود مدیریت می کنند و همچنین در مواقعی که یک اسمارت فون را برای مثال با یکی از اعضای خانواده به اشتراک گذاشته اید و به صورت اشتراکی از آن استفاده می کنید نیز بسیار کاربردی خواهد بود.

 اکنون مسنجر اندرویدی فیس بوک هم از چند حساب کاربری پشتیبانی می کند

 

این قابلیت هم اکنون در مسنجر فیس بوک دستگاه های اندرویدی فعال است و تنها کافیست برای دسترسی به مدیریت چند حساب کاربری، به قسمت settings اپلیکیشن مسنجر رفته و “Accounts” را باز کنید.

ما را در فیسبوک دنبال کنیدفیس بوک سایبری دیزاین

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید