موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » اینستاگرام ابزارهای مخصوص شرکت های تجاری خود را رسماً معرفی کرد

تبلیغات ویژه

اینستاگرام ابزارهای مخصوص شرکت های تجاری خود را رسماً معرفی کرد

هم اکنون شرکت های تجاری متعددی در اینستاگرام صاحب حساب کاربری هستند که ایده بسیار خوبی برای تبلیغات است چرا که این اپلیکیشن اساساً مختص تصاویر است. این یعنی اینستاگرام می تواند به عنوان یک روش تبلیغاتی مناسب و جذاب برای محصولاتی مثل لباس، جواهرات و یا غذاها به کار گرفته شود با این تفاوت که درهم و برهمی متن و سایر گزینه های موجود در فید فیس بوک در اینستاگرام حذف شده تا توجه کاربران از موضوع اصلی پرت نشود. در ادامه خبر باسایبری دیزاین همراه باشید.
برخلاف فیس بوک، اینستاگرام حداقل تا این لحظه که خبر تست صفحات اختصاصی شرکت ها را به شما می دهیم، هیچ وقت هیچ ابزاری مخصوص شرکت های تجاری ارایه نکرده بود. اما اکنون به نظر می رسد که بخش تجاری نباید زیاد منتظر عرضه قابلیت های جدید بمانند چرا که اینستاگرام رسماً یک ابزار جدید تجاری را برای آنها عرضه کرده است. هدف از عرضه این ابزار، راه اندازی پروفایل های تجاری در اینستاگرام است.
این ابزار جدید به شکل پروفایل های تجاری، حاوی دکمه های ویژه ایست که به مشتریان شرکت ها اجازه می دهد از طریق پیام متنی، ایمیل و یا تماس تلفنی مستقیماً با آنها در ارتباط باشند. هم اکنون تنها راه ارتباط مستقیم در داخل اینستاگرام، بخش Direct است اما در این بخش جدید، شرکت های تجاری قادر خواهند بود کنترل بهتری روی پست ها داشته باشند و یک ایده کلی از اینکه کدام پست ها بهتر از بقیه کار می کنند را به دست بیاورند.

اینستاگرام ابزارهای مخصوص شرکت های تجاری خود را رسماً معرفی کرد

 

همچنین آمار دقیق تری از جمعیت بازدیدکنندگان نیز در اختیار شرکت ها قرار خواهد گرفت. یک گزینه برای تبلیغ پست های ویژه نیز وجود دارد که کاربران را درگیر کرده و باعث ایجاد تعامل بین مشتریان و شرکت ها می شود. برای مثال شاید نیاز باشد که کاربران یک محصول را رزرو کنند، به طراحی آن رای بدهند و یا برای خرید آن پیش ثبت نام کنند. انتظار می رود که این ابزارها طی چند ماه آینده به کاربران عرضه شود و تمامی مناطق جهان تا اواخر سال جاری میلادی به این قابلیت های جدید دسترسی داشته باشند.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید