موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » تایید شد: آغاز رسمی نمایش پست‌های اینستاگرام به ترتیب اهمیت و به صورت الگوریتمی

تبلیغات ویژه

تایید شد: آغاز رسمی نمایش پست‌های اینستاگرام به ترتیب اهمیت و به صورت الگوریتمی

تایید شد: آغاز رسمی نمایش پست‌های اینستاگرام به ترتیب اهمیت و به صورت الگوریتمی

پس از تغییر ناگهانی آیکون شبکه اجتماعی اینستاگرام و هم چنین عرضه یک رابط کاربری سیاه و سفید، این شرکت اکنون به سراغ نوع نمایش محتوا در فید کاربران خود رفته است.

با سایبری دیزاین همراه باشید.

شبکه اجتماعی اینستاگرام در ماه مارس اعلام کرده بود که قصد دارد فید کاربران خود را تغییر دهد و پست افرادی که شما آنها را فالو می‌کنید را به ترتیب اهمیت، و نه تاریخ انتشار، نمایش دهد. این ایده شباهت زیادی به راهکار فیسبوک برای نمایش محتوا در فید خبریش دارد، یعنی نمایش پست‌ها به ترتیبی که شما را بیشتر به هیجان بیاورد.

خبر تغییر نمایش فید اینستاگرام با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه نشد و اینستاگرام نیز بلافاصله اعلام کرد که این قابلیت جدید هنوز برای عرضه آماده نشده است. اما به نظر می‌رسد که کاربران این شبکه اجتماعی بالاخره باید خود را برای این تغییر بزرگ آماده کنند. اینستاگرام به صورت رسمی در وبلاگ خود اعلام کرده است که این قابلیت اکنون در حال عرضه برای کاربران است.

به گفته اینستاگرام کاربران اغلب ۷۰ درصد از محتوای فید خود را از دست می‌دهند، با توجه به بزرگ شدن این شبکه اجتماعی و اختلاف ساعت انتشار پست‌ها در کشورهای مختلف جهان، چک کردن تمامی تصاویر و ویدیوها برای کاربران دشوار شده است. به همین دلیل از ماه مارس تا به امروز گروه کوچکی از کاربران اینستاگرام به صورت اختصاصی از این فید جدید استفاده کرده‌اند و به نظر می‌رسد که فعالیت آنها در این اپلیکیشن بسیار بیشتر از گذشته شده است. این گروه از کاربران عکس‌های بیشتری را لایک کرده و پست های بیشتری را منتشر کرده‌اند.

اگر تا به این لحظه نحوه نمایش جدید پست‌ها در فید خود را دریافت نکرده‌اید، قرار نیست مدت زمان زیادی منتظر بمانید زیرا اینستاگرام قصد دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن این قابلیت را در اختیار تمامی کاربران خود قرار دهد.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید