موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تبلیغات ویژه

تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

مدتی پیش در سایبری دیزاین خواندید که واتس اپ در حال کار بر روی قابلیت تماس ویدیویی ست تا این سرویس را نیز به کاربران خود ارایه کند اما این اپلیکیشن پیام رسان تا این لحظه حرفی از زمان عرضه این قابلیت نزده است. اکنون به نظر می رسد که قابلیت تماس ویدیویی به همین زودی ها به واتس اپ راه پیدا خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

در واقع هم اکنون تعداد محدودی از کاربران به قابلیت تماس ویدیویی دسترسی دارند و قادرند از گوشی های منتخبی که به نسخه بتای واتس اپ مجهز شده اند، با دوستان خود تماس ویدیویی برقرار کنند. علاوه بر اسکرین شات های منتشر شده از رابط کاربری بخش تماس ویدیویی، درخواست ترجمه از سوی واتس اپ برای افرادی که اپلیکیشن ها را به زبان های مختلف ترجمه می کنند ارسال شده است. عباراتی که این اپلیکیشن پیام رسان به دنبال ترجمه و معادل مناسبی برای آنهاست، تماس ویدیویی ست که در حال حاضر فعال نیست.

 تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت  تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت

 

 تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت

 تماس ویدیویی واتس اپ زودتر از زمان انتظار در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت

به گفته منبع این شایعات، واتس اپ در تلاش است تا راهی برای دعوت افراد به گروه ها توسط تگ های NFC و کدهای QR پیدا کند. قابلیت دیگری که پیش بینی می شود برای کاربران واتس اپ در راه باشد، قابلیت ارسال ایمیل صوتی به مخاطبینی ست که پاسخ تماس ویدیویی را نداده اند(فقط در iOS). همچنین یک دکمه بازگشت تماس نیز در حال آماده سازیست و شایعات حاکی از آن است که واتس اپ از به اشتراک گذاری فایل های زیپ شده نیز پشتیبانی خواهد کرد.
واتس اپ قصد دارد قابلیت تماس ویدیویی BBM بلک بری را پشت سر بگذارد چرا که این اپلیکیشن نیز در نسخه اندروید و iOS، تماس ویدیویی را در کشورهای کانادا و آمریکا اضافه کرده است.

 

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید