موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » رکورد جهانی روبیک توسط یک ربات شکسته شد

تبلیغات ویژه

رکورد جهانی روبیک توسط یک ربات شکسته شد

یک ربات رکورد جهانی روبیک را شکست

ماه گذشته یک ربات لگویی اندرویدی موفق شد در کمتر از یک ثانیه مکعب روبیک را حل کند. اکنون یک ربات دیگر پیدا شده که روی دست این ربات لگویی زده و توانسته یک رکورد جدید جهانی برای خود رقم بزند.

این ربات توسط یک مهندس آلمانی به نام Albert Beer طراحی شده است. ربات آلبرت که Sub1 نام دارد، در حال حاضر رکورد جهانی گینس سریع ترین مکعب روبیک حل شده توسط یک روبات را به خود اختصاص داده است.

 

رکورد قبلی حل این مکعب ۰٫۹ ثانیه بود و این رکورد اکنون به ۰٫۸۸۷ ثانیه ارتقا پیدا کرده است. رکورد جهانی سریع ترین مکعب روبیک حل شده توسط یک انسان به Lucas Etter با ۴٫۹۰۴ ثانیه تعلق دارد.

ربات Sub1 به منظور دیدن نحوه قرار گرفتن رنگ‌های این مکعب از دو دوربین وب کم استفاده می‌کند و به منظور پیدا کردن سریع ترین راه برای حل این مکعب از اجرای سریع Tomas Rokicki از الگوریتم دو مرحله‌ای Herbert Kociemba استفاده می‌کند.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید