موقعیت شما:
صفحه اصلی » گرافیک » طراحی و چاپ پوستر

تبلیغات ویژه

طراحی و چاپ پوستر

پوستر برای نشان دادن موضوعی یا معرفی محصولی است، که در ابعادی بزرگ که بر روی دیوار یا سطح مسطح ای نصب می شود. چاپ پوستر با رنگ های شفاف و طراحی زیبا می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند .

در طراحی و چاپ پوستر، انتخاب کاغذ مناسب، با دوام (با کیفیت)، طراحی جذاب، چاپ حرفه ای، نقش بسزایی در زیبا شدن پوستر و در نتیجه بهتر ارائه شدن مطلب و تاثیر در جذب مخاطب را دارد.

چاپ پوستر اين امکان را به شما مي دهند که قسمتي از فضاي داخلي فروشگاه، دفاتر و يا شرکت هاي مشتريان خود را بصورت يک تابلو تبليغاتي جهت معرفي خدمات و محصولاتتان در آوريد ولي به شرط آنکه آن پوستر ارزش نصب و نگهداري بر روي ديوار را داشته باشد و اين فقط و فقط مربوط به چاپ با کيفيت و طراحي چشم گير آن مي باشد.

برای چاپ تیراژ بالا از یک تصویر و یا نوشته تبلیغاتی بهترین راه چاپ افست می باشد ولی اگر تیراژ آن پایین است به شما پیشنهاد می کنیم که از چاپ دیجیتال و یا پلات استفاده نمایید

پوستر در سايزهاي مختلف چاپ مي شود و ابعاد آن مي تواند بدلخواه مشتري باشد اما ابعاد استانداردي براي پوستر تعريف شده است كه ميتوان از آن ها استفاده نمود

منبع :
irprintgroup.com

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید