موقعیت شما:
صفحه اصلی » asp.net » مایکروسافت بالاخره شرکت نرم‌افزاری Xamarin را خرید

تبلیغات ویژه

مایکروسافت بالاخره شرکت نرم‌افزاری Xamarin را خرید

مایکروسافت بالاخره شرکت نرم‌افزاری Xamarin را خرید

کمپانی مایکروساف امروز به طور رسمی از تصاحب شرکت زامارین که سالهاست در زمینه ارایه پلتفرم برای توسعه اپلیکیشن‌های موبایل فعالیت می کند خبر داد.

در حال حاضر، زامارین با بیش از ۱۵ هزار کمپانی در ۱۲۰ کشور دنیا همکاری دارد و بیش از ۱٫۳ میلیون توسعه دهنده از تکنولوژی این شرکت استفاده می کنند. این خرید را می توان یکی از بزرگ‌ترین شکارهای مایکروسافت دانست که برای توسعه دهندگان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

این شرکت که سالهاست با مایکروسافت همکاری دارد و هم اکنون خود را زیر چتر ردموندی‌ها می بیند، این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا اپلیکیشن‌های موبایلی خود را با استفاده از زبان برنامه نویسی C# برای استفاده در بسیاری از پلتفرم ها همانند اندروید، iOS و ویندوز تولید کرده و در اختیار کاربران قرار دهند.

جدای از پلتفرم، تمامی توسعه دهندگان موبایل که از زبان های برنامه نویسی C#، Objective-C، جاوا و یا ترکیبی استفاده می کنند می توانند با بهره گیری از Test Cloud این شرکت، کیفیت و سودمندی اپلیکیشن‌های خود را از طریق هزاران گوشی و یا دستگاه های مختلفی که در این فضای ابری میزبانی می شوند، تست کنند.

 

رویکرد زامارین این اجازه را به توسعه دهندگان می دهد تا از قابلیت ها و قدرت NET. برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایلی بهره برده و از زبان C# نیز برای نوشتن مجموعه کاملی از API های بومی و قابلیت های موبایلی که در پلتفرم‌های مختلف ارایه می شوند، استفاده کنند. این امر توسعه دهندگان را قادر می سازد تا کد اپلیکیشن های رایج را در برنامه های مربوط به پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز به اشتراک بگذارند و تجربه ای کاملاً بومی را برای هر یک از پلتفرم ها در اختیار کاربران قرار دهند. این راهکار منحصر به فرد زامارین باعث شده است تا این شرکت در طی ۴ سال اخیر، رشد قابل توجهی را تجربه کند و به شرکتی بزرگ تبدیل شود.

 

این دو شرکت پیش‌تر نیز همکاری های نزدیکی را در خصوص استفاده از زامارین در برنامه هایی همچون Visual Studio، Microsoft Azure، Office 365 و غیره داشتند تا امکان تولید اپلیکیشن های بومی و ایمن در تمامی پلتفرم ها را برای توسعه دهندگان فراهم کنند.

 

مایکروسافت بالاخره شرکت نرم‌افزاری Xamarin را خرید

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید