موقعیت شما:
صفحه اصلی » کسب و کار » مایکروسافت نسخه رایگان اسکایپ را برای کسب و کارهای کوچک عرضه کرد

تبلیغات ویژه

مایکروسافت نسخه رایگان اسکایپ را برای کسب و کارهای کوچک عرضه کرد

مایکروسافت نسخه رایگان اسکایپ را برای کسب و کارهای کوچک عرضه کرد

مایکروسافت نسخه ای رایگان از اسکایپ را که در واقع به شکل یک مرورگر است برای کسب و کارهای کوچک عرضه کرد.

در ادامه با سایبری دیزاین همراه باشید.

 

این سرویس، Skype Meetings نام دارد و اولین محصول تحت وب ردموندی ها پس از عرضه نسخه بتای اسکایپ برای وب در سال گذشته محسوب می شود.

شما به کمک Skype Meetings می توانید در ۶۰ روز اول استفاده خود از آن، در لحظه با ۱۰ نفر به صورت ویدیویی چت کنید. پس از این ۶۰ روز، تعداد افراد به ۳ نفر محدود خواهد شد. این سرویس هم چنین برخی از امکانات مهم و کاربردی Skype for Business را در خود جای داده است. برای مثال به اشتراک گذاری صفحه و یکپارچه شدن پاور پوینت.

Skype Meetings شباهت بسیاری به نسخه رایگان اسکایپ دارد. هردو نسخه از این نرم افزار به شما امکان می دهد با تعداد یکسانی از افراد ویدیو چت کنید و از قابلیت های پیام رسانی آن بهره مند شوید.

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد این نسخه جدید از اسکایپ را به خوبی بازاریابی کند و به راحتی آن را در اختیار کاربران صاحب کسب و کار کوچک خود همچون استارتاپ ها قرار دهد.

نکته جالب این سرویس محیط استفاده از آن است که به شکل مرورگر است، در واقع کاربران می توانند مستقیماً از طریق مرورگر ویدیو چت گروهی را انجام دهند.

باید صبر کنیم و ببینیم این نسخه از اسکایپ می تواند جایگاه خود را بین کسب و کارهای کوچک پیدا کند یا خیر.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط :
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید