موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » مدیریت صوت توسط USB-C؛ مرگ درگاه ۳.۵ میلیمتری هدفون ساده تر می شود

تبلیغات ویژه

مدیریت صوت توسط USB-C؛ مرگ درگاه ۳.۵ میلیمتری هدفون ساده تر می شود

🌀اینطور که به نظر می رسد تلاش شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی برای حذف درگاه هدفون جدی تر از آن است که پیشتر تصور می شد. انجمن توسعه دهندگان USB بالاخره مشخصاتی را منتشر کرده که به سازندگان ابزارها اجازه می دهد تا به شکلی کاملاً استاندارد از درگاه USB به عنوان یک انتقال دهنده صوت استفاده کنند.

🌀انجمنی که وظیفه توسعه USB را بر عهده دارد اهداف خود را نیز مشخص نموده و اذعان دارد که با استفاده از این استاندارد، شرکت ها می توانند درگاه بسیار قدیمی و ۳.۵ میلیمتری هدفون را از محصولات خود حذف کنند.

🌀این نهاد اشاره دارد که با حذف درگاه مورد بحث، شرکت ها می توانند ابزارهایی باریک تر و مقاوم تر در برابر نفوذ آب بسازند.

🌀در این میان لازم به اشاره است که پیش از این هم شرکت ها قادر به بهره گیری از درگاه USB-C به عنوان انتقال دهنده صوت بودند، ولی چنین استفاده ای باعث می شد تا عمر باتری دستگاه بیشتر مصرف شود و تشخیص گفتار کاربر (با استفاده از هدفون مجهز به USB-C) چندان واضح نباشد.

🌀اکنون و با اعلام مشخصات جدید برای USB، سازندگان می توانند بدون قربانی کردن عمر باتری، اصوات را از طریق USB-C منتقل کرده و تشخیص گفتار را نیز به شکلی بهتر از پیش انجام دهند.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید