موقعیت شما:
صفحه اصلی » امنیت » آموزش امنیت » معرفی ۱۲ برنامه برتر هک و امنیت برای اندروید

تبلیغات ویژه

معرفی ۱۲ برنامه برتر هک و امنیت برای اندروید

۱- ابزار Hackode: این برنامه در واقع یک پکیج شامل برترین ابزارهای امنیتی برای نفوذگران، متخصصان تست نفوذ، کارشناسان IT و دیگر افراد فعال در حوزه امنیت سایبری می باشد که شامل ابزارهایی برای انجام شناسایی (reconnaissance)، اسکن، اکسپلویتینگ و … است.

۲- ابزار Andorat: این برنامه در واقع یک ابزار مدیریتی از راه دور است که به صورت کلاینت/سرور طراحی شده و برای استفاده در بخش کلاینت بکار می رود.

۳- ابزار APKInspector: این برنامه یک واسط گرافیکی (GUI) تحلیلگر برای آنالیز و بررسی اپلیکیشن های اندرویدی است. هدف از ایجاد این پروژه و برنامه، ایجاد یک دستیار آنالیزکننده و انجام دهنده روشهای مهندسی معکوس برای تصویر سازی پکیج های اندرویدی و کدهای DEX مربوط به آنها است.

۴- ابزار DroidBox: این برنامه برای آنالیز و عملیات بررسی روی اپلیکیشن های اندرویدی ایجاد شده است.

۵- ابزار Burp Suite: این برنامه هوشمند که در اصل برای لینوکس طراحی شده است، برای انجام آنالیز و تحلیل وب اپلیکیشن ها و کشف باگ مورد استفاده قرار میگیرد. حال شما می توانید این برنامه را برای استفاده در گوشی خود دانلود و استفاده نمایید.

۶- ابزار zAnTI: این برنامه یک تشخیص دهنده جامع برای شبکه است که قادر است تا بررسی های امنیتی و عملیات پیشرفته تست نفوذ را با فشردن یک کلید انجام دهد و در انتهای کار یک گزارش به صورت بصورت آنلاین را برای شما جهت افزایش امنیت شبکه ارائه می دهد.

۷- ابزار Droid Sheep: این برنامه می تواند توسط هرکسی که با اپلیکیشن های اندرویدی و سرویس های تحت وب آشنایی دارد، به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. از این برنامه برای بررسی امنیت موجود در برنلمه ها و سرویس های تحت و استفاده می شود.

۸- ابزار dSploit: این برنامه یک تحلیلگر شبکه و پکیج کامل برای عملیات تست نفوذپذیری است که می تواند امنیت ارتباطهای شبکه ای در گوشی های اندروید را بررسی و افزایش دهد.
لینک دانلود برنامه:

۹- ابزار Arpspoof: این برنامه یک ابزار برای بررسی شبکه است که توسط آقای Dug Song نوشته شده که بخشی از برنامه dsniff است. این برنامه قادر است تا با تغییر مسیر دادن ترافیک به سمت شبکه محلی توسط جعل کردن پاسخ های ARP آنها را به سمت یک هدف خاص و یا تمامی میزبان های خاص شبکه ارسال کند.

۱۰- ابزار Shark for Root: یک شنود کنندهء ترافیک که روی شبکه های ۳G و WiFi کار می کند. عملکرد این برنامه تقریبا شبیه به Wireshark و tcpdump است.

۱۱- ابزار NMap : اکثریت شما عزیزان با این برنامه و کارایی آن آشنا هستید. NMap یک تحلیلگر و اسکنر پورت است که در اصل برای لینوکس نوشته شده است. اما نسخه های ویندوزی و اندرویدی آن نیز موجود است که ما در اینجا لینک دانلود نسخه اندرویدی آن را برای شما قرار داده ایم.

۱۲- ابزار SSHDroid: پروتکل SSH یک پروتکل امن است که به صورت یک لایه اضافه روی اتصالات بین شما و شبکه مورد استفاده قرار میگیرد. ابزار SSHDroid یک پیاده ساز سرور SSH روی اندروید است که امکان اتصال به دستگاه اندرویدی از طریق PC و نیز اجرای دستورات از طریق محیط های ترمینال و Shell را برای شما فراهم میکند.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید