موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » نماد اعتماد تجارت الکترونیک از این پس توسط شرکت پست صادر می شود

تبلیغات ویژه

نماد اعتماد تجارت الکترونیک از این پس توسط شرکت پست صادر می شود

🌀نماد اعتماد تجارت الکترونیکی را می توان یکی از پروژه های موفق دولت در فضای مجازی دانست. این پروژه چند سال پیش با هدف احراز هویت کسب و کارهای اینترنتی و ساماندهی آن ها کلید خورد و با اجرای نسبتا موفق، توانست شرایط را به نحوی فراهم آورد تا کاربران با آرامش ذهنی بیشتری نسبت به خرید از اینترنت اقدام نمایند.

🌀اهدای این نماد به کسب و کارهای اینترنتی تا کنون بر عهده وزارت صنعت بود، اما مدیرعامل شرکت پست امروز در یک نشست مطبوعاتی، اعلام کرد که زین پس سازمان متبوعش این وظیفه را بر عهده خواهد گرفت.

🌀حسین مهری، در نشستی خبری که به مناسبت روز جهانی پست تدارک دیده شده بود، عنوان کرد: «مطابق با اساسنامه جدید شرکت ملی پست، تمامی فروشگاه‌های مرتبط با تجارت الکترونیکی باید از این پس نماد اعتماد را از شرکت ملی پست دریافت کنند. پیش از این و تا مرداد ماه امسال، وزارت صنعت متولی ارائه گواهینامه نماد اعتماد بود، اما از این پس این وظیفه به شرکت پست واگذار شده است.»

🌀مهری در ادامه عنوان کرد که هم اکنون ۲۱۱۵ فروشگاه اینترنتی مجاز در کشور در حال فعالیت هستند و ۷۰۰ فروشگاه غیرمجاز نیز به تعطیلی کشیده شده است. وی همچنین افزود که طی ۶ ماهه اخیر، ۲ میلیون مرسوله تجارت الکترونیک از طریق درگاه پست ارسال شده است.

🌀مدیرعامل شرکت ملی پست در انتها نیز تهران، خوزستان، اصفهان، خراسان رضوی و شیراز را به عنوان شهرهایی که بیشترین ترافیک تجارت الکترونیک را طی ۶ ماهه گذشته به خود اختصاص داده اند، معرفی کرد.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید