موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » واتس اپ با ویژگی های جدید متعددی به روزرسانی خواهد شد

تبلیغات ویژه

واتس اپ با ویژگی های جدید متعددی به روزرسانی خواهد شد

خبرهای جدیدی از کشور آلمان به گوش می رسد که از افزوده شدن قابلیت ها و تغییرات قابل توجهی در اپلیکیشن محبوب واتس اپ خبر می دهند. بعنوان مثال، اسکرین شات هایی از نسخه بتای ۲٫۱۶٫۷٫۲۵۷ نشان می دهد که به زودی امکان اشتراک گذاری موزیک در این اپلیکیشن فراهم خواهد شد. موزیک های ذخیره شده بر روی گوشی و همچنین موزیک های سرویس اپل موزیک از این پس می توانند توسط کاربران این اپلیکیشن به اشتراک گذاشته شوند. برای ارسال موزیک های اپل موزیک لازم است که هر دو طرف از مشترکین این سرویس پخش موزیک باشند. با استفاده از ویژگی اشتراک گذاری موزیک، در هنگام دریافت موزیک یک پلیر به همراه تصویر کاور آن موزیک روی نمایشگر نمایش داده می شود.

اموجی های بزرگ؛ بله درست است، اموجی های بزرگ. بنابر اخبار و گزارش ها، اموجی ها بزرگ به واتس اپ راه خواهند یافت. اندازه این اموجی ها برابر با اندازه اموجی هایی است که قرار است در iOS 10 عرضه شوند، یعنی سه برابر اندازه فعلی اموجی ها.

wha whatss
در حال حاضر در گروه های عمومی در واتس اپ هر شخصی که لینکی از آن گروه داشته باشد می تواند مطلبی را در آن گروه به اشتراک بگذارند. اما در به روزرسانی بعدی، ادمین قادر خواهد بود لینک ها را مسدود کند و مانع چت عمومی شود. از این پس نیز کاربران با گزینه Mentions می توانند افراد را در یک چت تگ کنند.
همانطور که گفتیم این بیلد واتس اپ در حال حاضر در مرحله بتا قرار دارد. در نهایت این ویژگی ها در نسخه نهایی این اپلیکیشن پیام رسان که به فیسبوک تعلق دارد، در اپ استور و گوگل پلی استور در دسترس خواهند بود.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید