موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » پشتیبانی زبان جاوا ردهت از ویژوال استودیو در دسترس قرار گرفت

تبلیغات ویژه

پشتیبانی زبان جاوا ردهت از ویژوال استودیو در دسترس قرار گرفت

ردهت هفته گذشته خبر از گسترش و پشتیبانی از زبان جاوا در ویژوال استودیو کُد داد. و یک لیست از ویژگی هایی که کمک خواهد کرد به توسعه دهندگان در استفاده از سرور زبان جاوا را منتشر کرد. اما اکنون پشتیبانی زبان جاوا ردهت از ویژوال استودیو در دسترس قرار گرفت و توسعه دهندگان می توانند از آن استفاده کنند.

چالش ها و مزایای پشتیبانی ویژوال استودیو

ویژوال استودیو نام محیط یکپارچه توسعه نرم افزار (IDE) شرکت مایکروسافت است که جهت تولید برنامه رایانه ای برای مایکروسافت ویندوز است که برای تولید وبگاه، برنامه های کاربردی وب، خدمات وب نیز استفاده می شود. Visual Studio میتواند برای نوشتن برنامه های کنسولی، ویندوزی، سرویس های ویندوز، برنامه های کاربردی موبایل، برنامه های کاربردی ASP.NET و سرویس های وب ASP.NET بنا به انتخاب شما همراه با زبان هایی مانند #C++, C#, VB.NET, J استفاده شود. همچنین جاوا(Java) نیز یک زبان برنامه نویسیِ شیءگرا است. زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های بنیادین جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می دهد.

با توجه به پست های ارسال شده در وبلاگ توسط Gorkem Ercan، مهندس ارشد نرم افزار در ردهت که به فراوانی فریم ورک ها، زبان ها و فن آوری های دیگر اشاره می کند همچنین بیان کرد “این ها مانع پشتیبانی از توانایی های IDE ها و ویرایشگران کد است ” همه از این انتخاب، همین دلیل است که توسعه دهندگان اغلب یک دسته را انتخاب کنید از IDE ها و سردبیران مختلف برای دریافت پشتیبانی آنها نیاز دارند. او گفت: یک راه برای حل این مشکل این است که از یک پروتکل سرور زبان استفاده کنیم و یک راه برای سردبیران و IDE ها یکپارچه سازی با سرور است. انتشار جاوای ردهت و اضافه شدن پشتیبانی از زبان ردهت به کد های ویژوال استودیو آن را قابل استفاده در زبانِ سرورها خواهد کرد. همچنین Gorkem Ercan گفت:”کد VS در استفاده برای توسعه دهندگان جاوا بیشتر سرگرم کننده است “

برخی از ویژگی های در این نسخه عبارتند از پشتیبانی از پروژه های مبتنی بر Maven، تکمیل کردن کد، قراردادن هاوِرها با Javadoc، کد زمینه، ناوبری کد، هایلایت و قالب بندی کد. Ercan گفت: که توسعه دهندگان باید منتظر ابزار مختلف بیشتری در آینده نزدیک باشند.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید