موقعیت شما:
صفحه اصلی » مقاله » با اتصال Paymentwall به شبکه شتاب، با کارت های شبکه شتاب خود خرید بین المللی آنلاین انجام دهید

تبلیغات ویژه

با اتصال Paymentwall به شبکه شتاب، با کارت های شبکه شتاب خود خرید بین المللی آنلاین انجام دهید

 

با به فرجام رسیدن برجام و برداشته شدن تحریم ها، امکان اتصال سیستم پرداخت ایران با سیستم های بین المللی فراهم می شود.
اتحادیه اروپا و آمریکا سابقاً تحریم هایی را علیه ایران وضع کرده بودند. بعد از ۳۵ سال، و با توجه به مذاکرات انجام شده ، حالا ایران می تواند در اقتصاد جهانی شرکت داشته باشد

ایران پس از امضا برجام آمادگی کامل برای آغاز فعالیت های تجاری دارد و شرکت Paymentwall اعلام کرده که به شبکه شتاب، شبکه انتقال اطلاعات بین بانکی ایران، متصل خواهد شد.
دیوید ریکارت، مدیر پروژه پرداخت Paymentwall اظهار کرده است

شتاب سیستم یکپارچه و الکترونیکی است که برای تمام عملیات بانکی از طریق کارت های اعتباری و از طریق دستگاه های خودپرداز و پایانه های فروش در ایران قابل استفاده است. حالا از طریق شبکه شتاب بازرگانان می توانند تعامل خود با ایران را آغاز کنند.

 

Paymentwall اضافه می کند که قبلا کارت های بانکی ایرانی فقط در داخل کشور قدرت خرید داشتند. ولی با این وجود ایران یکی از کشورهایی است که از بالاترین ضریب نفوذ کارت های اعتباری یعنی ۹۲% برخوردار است. و از طرفی میزان تبادل آنلاین ماهیانه از سال ۲۰۱۵ تا کنون ۱۵% افزایش یافته است.
Paymentwall باور دارد که با ورود ایران به اقتصاد جهانی، شاهد هجوم بازرگانان به بازار این کشور خواهیم بود.
این شرکت اظهار کرده که در حال حاضر به شبکه شتاب متصل است، ولی هنوز به سیستم بانکی ایران متصل نشده است . در این صورت امکان خرید های آنلاین و بین المللی به زودی با استفاده از کارت های شبکه شتاب و پول رایج ایران، ریال، فراهم خواهد شد.با توجه به گزارش Paymentwall از اتصال به شبکه شتاب، نباید زمان زیادی تا دستیابی به این امکان باقی مانده باشد.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید