موقعیت شما:
صفحه اصلی » آموزش کامپیوتر » آیا ارتقای رایگان به ویندوز ۱۰ را از دست داده‌اید؟ نگران نباشید، هنوز یک راه مانده است!

تبلیغات ویژه

آیا ارتقای رایگان به ویندوز ۱۰ را از دست داده‌اید؟ نگران نباشید، هنوز یک راه مانده است!

گر از این که می‌توانستید یک ویندوز ۱۰ قانونی به طور رایگان برای خود داشته باشید اما فرصتش را از دست داده‌اید، ناراحت هستید، امیدوار باشید! هنوز یک راه مانده است.

مایکروسافت در ۲۹ آگوست ارائه رایگان ویندوز ۱۰ را متوقف کرد اما آپدیت جدید ویندوز ۱۰ به مناسبت یک سالگی آن، خدماتی کمک كننده به افرادی که در استفاده از کامپیوتر مشکل دارند (مانند افراد نابینا، ناشنوا و …) ارائه می‌دهد و چون این آپدیت پس از پولی شدن ویندوز ۱۰ اتفاق افتاد، مایکروسافت هنوز ارتقای رایگان از ویندوز ۷ یا ۸.۱ به ویندوز ۱۰ را برای این افراد قطع نکرده است.

خبر خوب این است که نیاز نیست ثابت کنید شما هم یک شخص معلول هستید! اما احتمالا باید عجله کنید چون این نوع ارتقای رایگان نیز یک روز منقضی خواهد شد.

💢 مراحل ارتقای رایگان به ویندوز ۱۰

۱⃣ ابتدا با کامپیوتر خود به این لینک از وبسایت مایکروسافت (https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade) مراجعه کنید. تنها کسانی که ویندوز ۷ یا ۸.۱ دارند می‌توانند ادامه دهند. (اگر ویندوز ۸ دارید می‌توانید رایگان به ویندوز ۸.۱ ارتقا دهید سپس مراحل راطی کنید.)

۲⃣ حال روی دکمه Upgrade Now کلیک کنید تا برنامه «دستیار ارتقا به ویندوز ۱۰» دانلود شود.

۳⃣ برنامه را اجرا کنید و مراحل نصب را طی کنید تا ویندوز ۱۰ دانلود و نصب شود. با این کار به کامپیوتر شما یک “لایسنس دیجیتالی” نسبت داده خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد در آینده هر زمان که بخواهید روی آن دوباره ویندوز ۱۰ را نصب کنید.

💢 اگر به هر دلیلی پس از ارتقا دادن، ناراضی بودید، می‌توانید در طی ۳۰ روز اول به ویندوز ۷ یا ۸.۱ برگردید. شما به دلیل وجود لایسنس دیجیتالی می‌توانید بعدا هر زمان که خواستید دوباره به ویندوز ۱۰ رایگان ارتقا دهید.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید