موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » ارزان شدن اینترنت در سال ۹۵

تبلیغات ویژه

ارزان شدن اینترنت در سال ۹۵

کیفیت پایین خدمات، انحصاری بودن بازار در برخی مناطق جغرافیایی، قطعی های مکرر و افت سرعت از جمله این موارد هستند. اما شاید یکی از بزرگترین و اصلی ترین مشکلات کاربران، قیمت سرویس های اینترنت باشد (برای مقایسه قیمت ها می توانید نسبت سرعت سرویس به قیمت آن را با توجه به تصویر همین مطلب در برخی از کشورهای جهان مشاهده کنید). تا بخ حال درخواست های متعددی از سوی کاربران برای بهبود یکی از این دو پارامتر مطرح شده که تا به حال به نتیجه مناسبی نرسیده است. با این حال امروز معاون وزیر ارتباطات در مصاحبه ای، از ارزان شدن اینترنت در سال ۹۵ خبر داد. آن طور که خبرگزاری مهر گزارش داده، محمود خسروی از آغاز ارزیابی شرایط و تلاش دولت برای کاهش قیمت ها در سال آینده خبر داده و عنوان کرده است که تا پایان سال جاری، پیشنهاد مدنظر برای این کاهش قیمت نیز ارائه خواهد شد. البته محمود خسروی به میزان کاهش قیمت ها اشاره نکرده اما در صحبت هایش به قابل توجه بودن کاهش قیمت و ملموس بودن آن از سوی کاربران تاکید داشته است. امیدواریم با بهبود شرایط کلی، در سال آینده شاهد پیشرفت های قابل ذکر در زمینه قیمت سرویس های اینترنت برای مصرف کنندگان و همچنین کیفیت آنها باشیم.

اما شاید یکی از بزرگترین و اصلی ترین مشکلات کاربران، قیمت سرویس های اینترنت باشد (برای مقایسه قیمت ها می توانید نسبت سرعت سرویس به قیمت آن را با توجه به تصویر همین مطلب در برخی از کشورهای جهان مشاهده کنید). تا بخ حال درخواست های متعددی از سوی کاربران برای بهبود یکی از این دو پارامتر مطرح شده که تا به حال به نتیجه مناسبی نرسیده است. با این حال امروز معاون وزیر ارتباطات در مصاحبه ای، از ارزان شدن اینترنت در سال ۹۵ خبر داد.

آن طور که خبرگزاری مهر گزارش داده، محمود خسروی از آغاز ارزیابی شرایط و تلاش دولت برای کاهش قیمت ها در سال آینده خبر داده و عنوان کرده است که تا پایان سال جاری، پیشنهاد مدنظر برای این کاهش قیمت نیز ارائه خواهد شد. البته محمود خسروی به میزان کاهش قیمت ها اشاره نکرده اما در صحبت هایش به قابل توجه بودن کاهش قیمت و ملموس بودن آن از سوی کاربران تاکید داشته است. امیدواریم با بهبود شرایط کلی، در سال آینده شاهد پیشرفت های قابل ذکر در زمینه قیمت سرویس های اینترنت برای مصرف کنندگان و همچنین کیفیت آنها باشیم.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید