موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » اینستاگرام به زودی تماشای کانال های ویدیویی مختلف را به کاربران پیشنهاد می دهد

تبلیغات ویژه

اینستاگرام به زودی تماشای کانال های ویدیویی مختلف را به کاربران پیشنهاد می دهد

اینستاگرام اخیراً دست خوش تغییرات زیادی شده است و اگر از این پس به این اپلیکیشن سری بزنید، خواهید دید که هنوز هم قابلیت های جدیدی در حال اضافه شدن به این سرویس به اشتراک گذاری تصاویر هستند. حالا اگر قصد داشته باشید ویدیوهای اینستاگرام را تماشا کنید، احتمالاً شانس بزرگی آورده اید چرا که اینستاگرام در حال ارسال یک بروزرسانی جدید برای قسمت Explore است تا بتواند ویدیوها را بر اساس سلیقه شخصی شما دسته بندی کند.

قرار نیست این مجموعه های ویدیویی جدید تنها یکسری ویدیوهای غیر مرتبط را در کنار هم پخش کنند. در واقع اینستاگرام در حال ساخت کانال های موضوعی مختلف است و به زودی نزدیک به ۲۰ کانال مختلف را راه اندازی خواهد کرد.
اینستاگرام از ماه آوریل و هنگامی که برای اولین بار کانال های ویدیویی را در بخش Explore راه اندازی کرد، برای بخش ویدیو اهمیت بیشتری قائل شد. در آن زمان یک بخش پیشنهادات اولیه نیز ارایه شد که فقط هر نوع ویدیویی را در کنار هم جمع آوری می کرد و ممکن بود یکی از آنها ویدیوی ساده ای از کوچه شما و دیگری ویدیویی ویژه و اختصاصی باشد.
اکنون تنها تفاوت این کانال های جدید با کانال های قبلی در دائمی بودنشان است و اینستاگرام سعی دارد موضوعات ویدیویی مختلف را به دست افراد درست برساند و یک مقصد بالقوه و مشخص برایشان در نظر بگیرد.
با وجود اینکه بسیاری از کاربران از بخش Explore استفاده نمی کنند، اما حداقل می توان گفت که اینستاگرام با ارایه چنین قابلیتی تمام تلاش خود را کرده است. گفته می شود در طول شش ماه گذشته، مدت زمانی که صرف تماشای ویدیوهای داخل این اپلیکیشن شده است بیش از ۱۵۰ درصد رشد یافته و البته ممکن است این افزایش چشمگیر به دلیل افزایش زمان ویدیوهای اینستاگرام باشد. اگر به خاطر داشته باشید کاربران در نسخه های اولیه تنها قادر بودند که ۱۵ ثانیه از ویدیوهای خود را آپلود کنند که این مدت زمان تا ۴۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید