موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » با آخرین آپدیت تلگرام ویرایش پیام های ارسال شده ممکن شد

تبلیغات ویژه

با آخرین آپدیت تلگرام ویرایش پیام های ارسال شده ممکن شد

تلگرام شب گذشته جدیدترین به روزرسانی خود را در اختیار کاربران این اپلیکیشن محبوب پیام رسان قرار داد. با به روزرسانی اخیر از این پس ویرایش پیام ها پس از ارسال آنها امکانپذیر است.این کار در تمامی چت های گروهی و فردی تلگرام قابل اجراست

 

ویرایش پیام های ارسال شده

فقط کافیست روی پیام ارسال شده بزنید و انگشت خود را چند لحظه نگهدارید و بعد روی گزینه Edit بزنید. اگر با نسخه دسکتاپی کار می کنید، برای ویرایش آخرین پیامی که ارسال کرده اید روی فلش رو به بالا ضربه بزنید. با این کار در کنار پیام ها یک برچسب کوچک “edited” نمایان می شود و بدین ترتیب به راحتی می توان متوجه شد که کدام پیام ویرایش شده است.

te  x

امکان جدید برای منشن کردن افراد

منشن کردن افراد در گروه امکان بسیار کاربردی است که به ما کمک می کند مطمئن باشیم نوتیفیکیشن پیامی خاص حتما به دست مخاطب مورد نظر ما می رسد، حتی اگر صدای نوتیفیکیشن های مربوط به گروه را قطع کرده باشند. از این به بعد حتی اگر شخصی دارای نام کاربری تلگرامی نباشد هم می توانید او را منشن کنید. برای اینکار علامت @ را تایپ کنید و بعد شخص مورد نظر خود را از لیست افراد گروه انتخاب کنید.

tel

فهرست مخاطبین اخیر

با این امکان جدید شما به فهرست آخرین افرادی که با آنها چت کرده اید به راحتی دسترسی دارید . فقط در بخش سرچ به People List مراجعه کنید.

tel

بهبود رابط کاربری

در این به روزرسانی دکمه های به اشتراک گذاری سریع به پیام های ارسال شده توسط بات ها، کانال ها و گروه های عمومی نیز افزوده شده است. نوتیفیکیشن های مربوط به پیام های دارای استیکر از این پس اموجی مربوطه را هم نشان می دهند تا گیرنده بتواند مفهوم اصلی استیکر ارسالی را درک کند.

@cyberidesign
و در انتها،  از این پس وقتی در دستگاه های iOS مشغول مطالعه پیام ها در یک گفتگو هستید و مجبورید به دلایلی از آن خارج و دوباره وارد شوید، اسکرول به جدیدترین پیام ارسالی برنمی گردد بلکه می توانید مطالعه پیام ها را از همان جایی که گفتگو را ترک کرده اید ادامه دهید. همچنین در صورت اسکرول کردن به سمت بالا در یک گفتگو، دکمه ای نمایش داده می شود که د صورت لزوم با ضربه زدن روی آن به جدیدترین پیام در پایین صفحه منتقل می شوید. روی این دکمه تعداد پیام های خوانده نشده جدید نیز برای اطلاع شما نمایش داده می شود.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید