موقعیت شما:
صفحه اصلی » ترفند » با استفاده از این کدها امکانات مخفی آیفون خود را فعال کنید

تبلیغات ویژه

با استفاده از این کدها امکانات مخفی آیفون خود را فعال کنید

شما می‌توانید با استفاده از کدهای مخفی در آیفون خود یکسری ویژگی‌های مخفی آن را فعال کرده یا از کدهای مخفی به منظور عیب‌یابی آیفون‌ یا اندازه‌گیری قدرت سیگنال و … بهره مند شوید

 

با وارد کردن کد زیر از چپ به راست حالتی که Field Test نامیده می‌شود باز خواهد شد.

۳۰۰۱#۱۲۳۴۵#

 

یکی از بهترین قابلیت‌هایی که به کار کاربران عادی هم می‌آید امکان دریافت سیگنال‌های قوی‌تر است. در حالت Field Test دکمه پاور گوشی را فشرده و نگه‌ دارید تا زمانی که یک اسلایدر را مثل همیشه ببینید . سپس دکمه Home را فشرده و نگه دارید تا زمانی که صفحه خانگی‌ نمایش یابد. به این نکته توجه داشته باشید که روش خواندن در اینجا به جای نقطه با استفاده از اعداد است.

 

هر عددی بین ۴۰- و ۸۰- بسیار خوب است (در واقع هر عددی که به صفر نزدیک‌تر باشد بهتر است). هر عددی بین ۱۱۰- برای شبکه عادی است. برای بازگشت به حالت معمول نقطه‌ای به حالت Field Test برگشته و سپس طبق معمول یک بار روی دکمه هوم فشار دهید.

 

این یک قابلیت کاربردی است اگر از این امکانات به منظور تست سیگنال موبایل در خانه یا هر جایی استفاده کنید هنگام تماس صوتی بعدی خود هیچ قطعی بوجود نخواهد آمد.

 

کدهای مخفی دیگری هم وجود دارد، اما اساسا خیلی کاربردی نبوده و بستگی زیادی به اپراتور و کشور شما دارند، بنابراین همه جا شبیه به هم نیستند. کد #۶۰#* (از چپ به راست) شماره یکتای IMEI گوشی‌هوشمند شما را نمایش خواهد داد. کدهای دیگری هم وجود دارند که از جمله می‌توان به #۳۳#* اشاره کرد که برای بررسی صدا و اس‌ام‌اس و دیتای موبایل به کار می‌رود.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید