موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » با سیم کارت های رایتل کودکان خود را کنترل کنید

تبلیغات ویژه

با سیم کارت های رایتل کودکان خود را کنترل کنید

با سیم کارت های رایتل کودکان خود را کنترل کنید :

این روز ها استفاده از سیم کارت ها در تمامی سنین بسیار رایج شده است و همین طور استفاده از گوشی های هوشمند به عنوان سرگرمی و یا برای انجام سریع تر کار هایی مانند پرداخت قبوض و انتقال وجه و … نیز گسترش یافته است. اما در این بین بعضی امکانات و دسترسی ها برای رده های سنی پایین تر کمی مضر است. برای حل این مسئله اپراتور ها اقدام به عرضه سیم کارت هایی مخصوص کودکان کردند. رایتل نیز از ابتدای سال پیش سیم کارت کودک خود را به فروش گذاشت. این سیم کارت ها قابلیت هایی دارد که والدین می توانند بر اساس نیاز فرزندشان سیم کارت تهیه کنند. سیم کارت های کودک رایتل به کوکان اجازه می دهند که فقط از سایت های ویژه کودکان استفاده کنند. لیستی از سایت های مجاز که کودکان با استفاده از سیم کارت های رایتل خود می توانند بازدید کنند در زیر آمده است:

شبکه پویا حاوی انیمیشن های جذاب کودک و نوجوان.

نبات مجموعه ای از داستان ها ، بازی ها و سایر سرگرمی های کودکانه

آپارات کودک که شامل کارتون های زیبا و متنوعی است که مهر تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارا هستند.

پس از آن رایتل سیم کارت های دیگری مختص استفاده اینترنت عرضه کرد. سرعت اینترنت این سیم کارت ها با سرعت تایید شده برای سیم کارت والدین تعیین می شود. نکته دیگری که در خصوص این سیم کارت ها وجود دارد این است که مکالمه و پیامک سیم کارت های کودک مسدود است و کودکان تنها می توانتد از سایت های ذکر شده استفاده کنند.

اگر شما هم نگران کودکان خود هستید و این که در ساعاتی که کودک با گوشی سرگرم است چه می کند می توانید از این سیم کارت ها استفاده کنید.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید