موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » با یک خط تلفن ثابت در یک لحظه با سه نفر صحبت کنید + آموزش

تبلیغات ویژه

با یک خط تلفن ثابت در یک لحظه با سه نفر صحبت کنید + آموزش

شرکت مخابرات استان تهران به تازگی سرویس «مکالمه کنفرانس سه نفره» را راه‌اندازی کرده که مشترکان بتوانند در هر لحظه با دو یا سه نفر به شکل همزمان صحبت کنند.

شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرده که مشترک این سرویس می‌تواند در یک لحظه با دو الی سه مشترک دیگر به صورت همزمان مکالمه کند.

ن شرکت مراحل استفاده از این سرویس را بشرح ذیل اعلام کرده است:

– ابتدا گوشی تلفن خود را برداشته و پس از شنیدن بوق آزاد (از چپ به راست) کد #۷۰* را وارد کنید.
– پس از شنیدن مجدد بوق آزاد، شماره اولین مشترکی را که می‌خواهید شماره‌گیری کنید و پس از مکالمه با وی در صورتی که قصد دارید نفر بعدی را به مکالمه وارد کنید، با زدن روی دکمه Flash مشترک اول را پشت خط گذاشته که در این حالت برای او موزیک ارسال خواهد شد. پس از دریافت بوق آزاد، با اعمال کد #۷۰* با مشترک ارتباط برقرار کنید. برای اینکه هرسه مشترک بتوانند با یکدیگر مکالمه نمایند در صورتیکه یکی از شماره هایی که گرفته اید اشغال بود، می توانید با زدن دکمه Flash (قلاب گوشی) و شنیدن بوق آزاد مجدداً کد #۷۰* را اعمال کنید.

شایان ذکر است که این سرویس‌ها به صاحب امتیاز تلفن و یا قائم مقام قانونی وی واگذار می‌شود. همچنین هزینه سرویس مکالمه کنفرانس براساس تعرفه مصوب بوده و فقط مشترکینی که دارای دستگاه تلفن با توانایی شماره‌گیری TONE هستند می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فعال‌سازی و غیرفعال کردن سرویس‌های مذکور به مراکز مخابراتی مربوط مراجعه کرده یا با شماره ۲۰۹۰ تماس بگیرید.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید