موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » سامسونگ سیستم عامل جدیدی برای اینترنت اشیا معرفی می‌کند

تبلیغات ویژه

سامسونگ سیستم عامل جدیدی برای اینترنت اشیا معرفی می‌کند

سامسونگ از جمله کمپانی‌های مشهوری است که سرمایه‌گذاری زیادی در بخش اینترنت اشیا انجام داده است. ماه آینده کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ در سان‌فرانسیسکو برگزار می‌شود. این غول کره‌ای اعلام کرده در این مراسم از سیستم‌عامل جدید خود برای اینترنت اشیا رونمایی می‌کند، ولی هنوز جزئیاتی در این رابطه منتشر نشده است.

سیستم‌عامل جدید فرصتی را فراهم می‌کند تا سامسونگ نقش پر‌رنگ‌تری را در بازار اینترنت اشیا ایفا کند و نحوه‌ی ارتباط میان اجزای خانه‌ی هوشمند و دیگر وسایل را شکل دهد.

سامسونگ حتی درباره‌ی نام سیستم‌عامل جدید خود برای اینترنت اشیا صحبتی نکرده، ولی اعلام کرده این سیستم‌عامل منبع‌باز خواهد بود. این سیستم‌عامل در کنفرانس رسمی سامسونگ که ماه آوریل برگزار می‌شود معرفی خواهد شد.

براساس دستور جلسه این مراسم، سامسونگ از یک سیستم‌عامل جدید و منبع‌باز برای اینترنت اشیا رونمایی می‌کند که مجموعه‌ای از قابلیت‌های با ارزش را با حفظ سبک بودن و راندمان بالای سیستم‌عامل، عرضه خواهد کرد.

این تمام چیزی است که سامسونگ از سیستم‌عامل جدید و دستور کار کنفرانس توسعه‌دهندگان خود اعلام کرده و هیچ کدام از جزئیات مهم این سیستم‌عامل را فاش نکرده است.

در حال حاضر سامسونگ حضور پررنگی در بازار اینترنت اشیا دارد. این غول کره‌ای تمامی وسایل هوشمند خط تولید SmartThings را در اختیار دارد و حتی با ارائه‌ی بوردهای Artkit به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بتوانند دستگاه‌های هوشمند بسازند. به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد به کمک سیستم‌عامل جدید، جاه‌طلبی خود را کامل کرده و به عنوان یکه‌تاز بازار اینترنت اشیا مطرح شود.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید