موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » سرپرست ارشد مهندسین گوگل، تاریخ عرضه اندروید N را اعلام کرد

تبلیغات ویژه

سرپرست ارشد مهندسین گوگل، تاریخ عرضه اندروید N را اعلام کرد

سرپرست ارشد مهندسین گوگل، تاریخ عرضه اندروید N را اعلام کرد

گوگل چند ماه پیش یک کار عجیب و غریب انجام داد و کاربران را غافلگیر کرد: این شرکت از نسخه پیش نمایش اندروید N چند ماه قبل از برگزاری کنفرانس گوگل آی/ او رونمایی کرد تا به همکاران و توسعه دهندگان زمان بیشتری برای کار کردن بر روی اپلیکیشن ها و بروزرسانی ها ارایه کرده باشد.

 
همانطور که در سایبری دیزاین خواندید، در کنفرانس گوگل آی/ او ۲۰۱۶ که روز گذشته برگزار شد، گوگل چند قابلیت جدید دیگر را در اندروید N رونمایی کرد و جزییات بیشتری در مورد قابلیت های جدیدی که قرار است در این نسخه قرار بگیرند ارایه کرد. در نهایت هم تاریخ عرضه آخرین نسخه سیستم عامل اندروید به کاربران اعلام شد.
دیو برک، سرپرست مهندسین گوگل روز مراسم به روی صحنه رفت تا اعلام کند که برنامه زمانی عرضه اندروید N برای اواخر تابستان تنظیم شده است. با این اوصاف می توان گفت که این تاریخ کمی زودتر از تاریخ عرضه نسخه های پیشین در سال های گذشته است. هم اکنون می توانید یک نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید N که به کیفیت بتا معروف است را به صورت OTA بر روی دستگاه های نکسوسی خود دریافت کنید.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید