موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » قیمت آیفون ۷ افشا شد

تبلیغات ویژه

قیمت آیفون ۷ افشا شد

تازه ترین خبرها درباره آیفون بعدی اپل حاکی از این است که احتمال دارد اپل سه نوع مختلف از این گوشی هوشمند را عرضه کند. بر این اساس، قدرتمندترین مدل آیفون ۷ Pro نام خواهد داشت و دو مدل دیگر، آیفون ۷ و آیفون ۷ Plus نامگذاری می شوند

پس از شنیدن خبرهایی درباره تغییرات در دکمه هوم آیفون ۷ و انتشار تصویری از این گوشی با دوربین دوال، حالا گزارشی که به تازگی در چین منتشر شده، نشان می دهد اپل از این پس گوشی های خود را با حافظه های داخلی ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت به فروش خواهد رساند. در بخش دیگری از این گزارش به قیمت های احتمالی این مدل های مختلف آیفون ۷ نیز اشاره شده است.
در همین راستا، قیمت آیفون ۷ معادل ۷۹۵ دلار برای مدل ۳۲ گیگابایتی خواهد بود. قیمت مدل ۱۲۸ گیگ این گوشی به ۹۱۵ دلار می رسد و مدل ۲۵۶ گیگ برچسب قیمت ۱۰۶۶ دلار را خواهد داشت. قیمت آیفون ۷ Plus معادل ۹۱۵ دلار برای مدل ۳۲ گیگ، ۱۰۳۶ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگ و ۱۱۸۶ دلار برای مدل ۲۵۶ گیگ ذکر شده است. و در نهایت، آیفون ۷ Pro دارای قیمت ۱۰۶۶ دلار برای مدل ۳۲ گیگ، ۱۱۸۶ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگ و ۱۳۳۷ دلار برای مدل ۲۵۶ گیگ خواهد بود.
به نظر می رسد اپل قیمت مدل ۳۲ گیگ را همسان با قیمت مدل های شانزده گیگ امروزی در نظر گرفته باشد، به این معنا که اپل به ازای دو برابر شدن حافظه داخلی آیفون، هزینه بیشتری طلب نمی کند.
همچنین، اگر خبر افزوده شدن مدل Pro به سری جدید آیفون درست باشد، نشان می دهد که اپل برای جلب نظر کاربران حرفه ای و ثروتمند خود نیز برنامه هایی دارد. این احتمال وجود دارد که اپل قابلیت هایی همچون دوربین دوگانه و کانکتور هوشمند را فقط روی مدل Pro عرضه کند.
به هر حال این خبرها هنوز در حد شایعه هستند و نمی توان زیاد به آنها اطمینان داشت. اما چیزی که مسلم است این است که کاربران آیفون همواره به دنبال افزایش ظرفیت حافظه گوشی های خود بوده اند و از عرضه آیفون هایی با حافظه داخلی بیشتر خوشحال خواهند شد.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید