موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » نرم افزاری برای مسیریابی و تردد در شهر تهران

تبلیغات ویژه

نرم افزاری برای مسیریابی و تردد در شهر تهران

بدون تردید برای شما هم پیش آمده که در خیابان‌های شلوغ و پر ازدحام شهر تهران به دنبال ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی بگردید، یا می‌خواهید از منزل به نقطه‌ای از شهر بروید که تاکنون نرفته‌اید و به دنبال خطوط مترو یا اتوبوس هستید. اما جای نگرانی نیست، چراکه تهران یک شهر بزرگ است و به خاطر سپردن تمام مسیرها و ایستگاه‌‌های حمل‌و‌نقل عمومی کاری سخت و تقریباً غیرممکن است. البته برای تعیین مسیر می‌توان از نقشه‌‌ها کمک گرفت، اما نقشه‌ها فقط مسیر را مشخص می‌کنند. پیشنهاد می‌‌کنیم اپلیکیشن “مسیریاب” را روی تلفن همراهتان نصب کنید، سپس مبداء، مقصد و وسیله حمل و نقل مثل مترو، اتوبوس یا تاکسی را مشخص کنید تا “مسیریاب” مسیرهای پیشنهادی را برایتان نمایش دهد.

کار با اپلیکیشن “Tehran PathFinder” که توسط شرکت یارا طراحی شده، ساده است، شما باید مبدا و مقصد خود را در نوار مخصوص بنویسید و همچنین وسیلۀ نقلیۀ مورد نظرتان را انتخاب کنید. اتوبوس، بی‌آر‌تی، مترو و تاکسی؛ گزینه‌های وسیلۀ نقلیه است. می‌توانید تنها یکی را انتخاب کنید و یا دو، سه و یا هر چهار گزینه را انتخاب کنید و بعد جستجوی مسیرها را بزنید تا مسیرهای پیشنهادی برایتان باز شود. نوع نوشتن مسیر در این اپ کمی گیج‌کننده است اما اگر یکی دو بار امتحان کنید با نوع نوشتن آشنا شده و خواندنش برایتان ساده می‌شود.

tehran-pathfinder-app

این اپلیکیشن همچنین زمان تقریبی پیمودن مسیر را به شما می‌گوید اما خودتان هم زمانی را با توجه به ساعت و حجم ترافیک در نظر بگیرید. همچنین مسیریاب تغییر مسیرهای احتمالی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. اینکه “مسیریاب” از گرافیکی ساده برخوردار است شاید خوب باشد اما نکات بسیاری می‌توانست در آن گنجانده شود. اگر مسیرها به صورت گرافیکی روی نقشه هم نمایش داده شود، کاربردی‌تر بود. یکی دیگر از این نکات وجود جی‌پی‌اس است که بتواند نقطه‌ای که در آن حضور داریم را بشناسد و با توجه به آن مسیرهای مورد نظر را پیشنهاد دهد. البته ممکن است راه‌اندازی این امکانات کمی دشوار باشد اما به راحتیِ استفاده از این اپ بسیار کمک می‌کند.

دانلود و نصب اپلیکیشن “مسیریاب شهر تهران” برای گوشی‌های آیفون از آی‌تونز

 

دانلود اپلیکیشن “مسیریاب شهر تهران” برای گوشی‌های اندروید

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید