موقعیت شما:
صفحه اصلی » اندروید » نگاهی به اپلیکیشن Wi-Fi Switcher

تبلیغات ویژه

نگاهی به اپلیکیشن Wi-Fi Switcher

به نظر می‌رسد گوشی‌های هوشمند در زمینه‌ی پیدا کردن بهترین شبکه‌ی وایفای هنوز هم چندان هوشمند نیستند. برای مثال در اندروید تا زمانی که سیگنال شبکه‌ی وایفایی که گوشی به آن متصل است به طور کامل از دسترس خارج نشده باشد، تلاشی برای پیدا کردن یک شبکه‌ی وایفای بهتر صورت نخواهد گرفت. البته راه‌حل‌هایی برای بهتر کردن این وضعیت وجود دارد. یکی از این راه‌حل‌ها اپلیکیشن Wi-Fi Switcher است. اپلیکیشن Wi-Fi Switcher به‌ویژه به درد افرادی می‌خورد که در خانه یا محل کار خود از چندین شبکه‌ی وایفای استفاده می‌کنند.

 

در صفحه‌ی اصلی این اپلیکیشن می‌توانید شبکه‌هایی را که برای اتصال گوشی در اولویت قرار دارند تعیین کنید. سپس کافی است در بخش تنظیمات مشخص کنید که با کاهش سیگنال، در چه نقطه‌ای گوشی از شبکه‌ی قبلی جدا شود و شبکه‌ی بهتر و قوی‌تری را بیابد. البته متاسفانه در نسخه‌ی رایگان اپلیکیشن Wi-Fi Switcher علاوه بر تحمل کردن بنرهای تبلیغاتی، امکان سوییچ کردن خودکار شبکه‌ی وایفای هم وجود ندارد؛ یعنی گوشی هر بار با رسیدن به سطح سیگنال تعیین شده از شما برای قطع کردن وایفای و اتصال به شبکه‌ی بعدی کسب اجازه می‌کند. در هر حال اگر در زمینه‌ی اتصال به شبکه‌ی وایفای مناسب از بین شبکه‌های مختلف در دسترس مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را امتحان کنید.

دانلود از گوگل پلی

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید