موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » پتنت جدید سامسونگ، تبلتی با قابلیت تا شدن را نمایش می دهد

تبلیغات ویژه

پتنت جدید سامسونگ، تبلتی با قابلیت تا شدن را نمایش می دهد

🌀سامسونگ طی سال های اخیر ده ها و شاید بهتر باشد بگوییم صدها محصول متنوع به بازار عرضه کرده است. از تلفن همراه که شاید شناخته شده ترین و پرفروش ترین محصولات هستند گرفته تا تلویزیون و یخچال و ماشین لباس شویی.

🌀با وجود مشکلات اخیری که دامن گیر این کمپانی با سابقه و خوش نام کره ای شده، سامسونگ را همیشه به عنوان یکی از کمپانی های خلاق در حوزه فناوری می شناسیم که طراحی ها و ایده های جدیدشان چهره تکنولوژی را تغییر داده است.

🌀از گلکسی نوت به عنوان اولین فبلت موفق می توان یاد کرد یا از گلکسی اس ۶ اج که برای اولین بار طراحی جدیدی را به دنیا معرفی کرد و حالا کمپانی های چینی دنباله رو آن شده اند.

🌀با این وجود، به نظر می آید که کمپانی قصد عرضه تبلتی با قابلیت تا شدن را در آینده ای نزدیک دارد. اگر تصویر فوق را تماشا کنید به درستی متوجه می شوید که ایده چطور کار می کند. تبلت از سه بخش برای تا شدن بهره می برد و همانند کتاب، باز و بسته می شود.

🌀کیبورد در قسمت راست قرار می گیرد و دو بخش دیگر هم احتمالا نمایشگر دستگاه خواهد بود. به هر حال، ایده هایی که پتنت می شوند لزوما قرار نیست هیچ وقت ساخته شوند و صرفا برای ثبت ایده ها این عمل انجام می پذیرد و بعدها شاید محصولی بر اساسش ساخته شود.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید