موقعیت شما:
صفحه اصلی » اخبار » چگونه از ریپورت تلگرام خارج شویم؟ آشنایی با ربات رسمی Spam info Bot (جدید)

تبلیغات ویژه

چگونه از ریپورت تلگرام خارج شویم؟ آشنایی با ربات رسمی Spam info Bot (جدید)

چگونه از ریپورت تلگرام خارج شویم؟ آشنایی با ربات رسمی Spam info Bot

تلگرام شبکه پیام‌ رسانی است که این روزها بازاراش در بین کاربران ایرانی بسیار داغ و پرطرفدار است. این شبکه پیام رسان قابلیت های زیادی دارد که می تواند از آن در موارد مختلف استفاده کنید. عموما یکی از راه های اشتباه و آزاردهنده ای که برخی کاربران از آن استفاده می کنند، تبلیغات در این شبکه ها است، بدین صورت که پیام های تبلیغاتی را برای افراد مختلفی که نمی شناسند می فرستند. تلگرام این موضوع را آزاردهنده می داند و همینطور هم هست، در حال حاضر اگر دوست داشته باشید تبلیغات کنید می توانید یک کانال برای این کار بسازید اما مجاز نیستید به عنوان یک شخص به کاربرانی که شماره شما را ندارند یا شما شماره آن ها را ندارید و اتفاقی دیده اید، پیام بفرستید. اگر این کار در سطح وسیعی انجام شود، شما به اصطلاح “ریپورت” می شوید و تا مدتی نمی توانید به کاربرانی که به صورت دو طرفه شماره یکدیگر را ندارید یا به عبارتی Mutual Contact نیستید، پیام ارسال کنید. گاهی این مسئله به صورت ناخودآگاه برای برخی کاربران رخ می دهد، پس چطور می توان زودتر از ریپورت یا به عبارت صحیح تر، از حالت اسپم تلگرام بیرون بیاییم؟ می توانستید به Spam@Telegram.org ای-میل بزنید اما حالا یک راه راحت تر هم وجود دارد. امروز تلگرام به آن را به صورت رسمی ارایه داده است و در ادامه با این روش آشنا خواهیم شد، با ترنجی همراه باشید.

پیام رسان تلگرام در جدیدترین بروزرسانی خود ربات @spambot را برای رفع مشکل اسپم کاربران راه اندازی کرده است و شما دیگر نیازی نیست برای حل مشکل خود به تلگرام ایمیل ارسال کنید. اما چطور؟

  1. ابتدا روی لینک روبه رو کلیک کنید تا ربات Spambot را باز کنید: لینک ربات رفع اسپم تلگرام
  2.  پس از انتخاب گزینه start از منوی باز شده گزینه”this is s mistake ” را انتخاب کنید.
  3.  سپس گزینه ” yes” را انتخاب کنید.
  4.  در صفحه جدید با انتخاب گزینه “No i never do any of this” تایید کنید که هیچ فعالیتی که باعث اذیت دیگران شود انجام نداده اید.
  5. در پایان متن کوتاهی به زبان انگلیسی برای مدیران تلگرام ارسال کنید.

مانند این متن:

dear telegram

hello

i am wrongly spam reported،please release me

best regard.

 

دقت کنید که این ربات هولوگرام آبی را در کنار خود دارد و این یعنی ربات رسمی تلگرام، توجه کنید که تنها به این ربات ها یا اکانت ها که چنین هولوگرامی دارند اعتماد کنید و در غیر این صورت هیچ پاسخی به آن نداده و از گزینه بلاک یا ریپورت برای آن استفاده نمایید. این ربات که عکس پروفایل آن به ما می گوید کلانتر تلگرام است(!) همچنین دلیل ریپورت شدن شما را می گوید و اگر در حال حاضر امکان رفع اسپم اکانت تلگرام شما وجود نداشته باشد، زمان دقیق رفع اسپم شما را اعلام خواهد کرد.

 

اگر ریپورت هستید یا اسپمر شناخته شده اید از این ربات استفاده کنید و نتیجه را به ما اعلام کنید.

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده BloodCyb :

سلام امیر حامدی هستم نزدیک 6 ساله تو حوزه وب و امنیت فعالیت دارم با زبان های برنامه نویسی php و c و جاوا آشنایی دارم تو حوزه امنیت اطلاعات با انواع سیستم عامل ها کار کردم به خصوص کالی لینوکس و بک ترک هم اکنون مدیر سرور شرکت ارست هاست هستم.

نظرات:

دیدگاهتان را بنویسید