موقعیت شما:
صفحه اصلی » اندروید » نگاهی به اپلیکیشن Wi-Fi Switcher

تبلیغات ویژه

نگاهی به اپلیکیشن Wi-Fi Switcher

به نظر می‌رسد گوشی‌های هوشمند در زمینه‌ی پیدا کردن بهترین شبکه‌ی وایفای هنوز هم چندان هوشمند نیستند. برای مثال در اندروید تا زمانی که سیگنال شبکه‌ی وایفایی که گوشی به آن متصل است به طور کامل از دسترس خارج نشده باشد، تلاشی برای پیدا کردن یک شبکه‌ی وایفای بهتر صورت نخواهد گرفت. البته راه‌حل‌هایی برای بهتر کردن این وضعیت وجود دارد. یکی از این راه‌حل‌ها اپلیکیشن Wi-Fi Switcher است. اپلیکیشن Wi-Fi Switcher به‌ویژه به درد افرادی می‌خورد که در خانه یا محل کار خود از چندین شبکه‌ی وایفای استفاده می‌کنند.

 

در صفحه‌ی اصلی این اپلیکیشن می‌توانید شبکه‌هایی را که برای اتصال گوشی در اولویت قرار دارند تعیین کنید. سپس کافی است در بخش تنظیمات مشخص کنید که با کاهش سیگنال، در چه نقطه‌ای گوشی از شبکه‌ی قبلی جدا شود و شبکه‌ی بهتر و قوی‌تری را بیابد. البته متاسفانه در نسخه‌ی رایگان اپلیکیشن Wi-Fi Switcher علاوه بر تحمل کردن بنرهای تبلیغاتی، امکان سوییچ کردن خودکار شبکه‌ی وایفای هم وجود ندارد؛ یعنی گوشی هر بار با رسیدن به سطح سیگنال تعیین شده از شما برای قطع کردن وایفای و اتصال به شبکه‌ی بعدی کسب اجازه می‌کند. در هر حال اگر در زمینه‌ی اتصال به شبکه‌ی وایفای مناسب از بین شبکه‌های مختلف در دسترس مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنیم این اپلیکیشن را امتحان کنید.

دانلود از گوگل پلی

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
بیوگرافی نویسنده مهدی صدیقی :

دانشجوی IT در دانشگاه تبریز طراح وبرنامه نویس صفحات وب با asp.net از سال 91 تجربه کار با پروژه ای گروهی عضو گروه دات نت از سال 92 تا 94 مهندس ای تی شرکت پیتون و پوپو از سال 92 علاقه مند به شبکه وامنیت شبکه

نظرات:

پاسخ دهید